Hakkımızda

Peki ya biz kimiz ve neden bu işi yapıyoruz?
Buradasınız:

Dünyanın internet çağını yaşadığı ve parlak olduğu günümüzdde firmasını, girişimini, topluluğunu ya da kendisini internete açmayan yada dijital sunumunu yapmayanların çok uzun ömürlü olması ne yazık ki beklenemez.

Nasıl ki artık tatile gitmeden önce internet, telefon ya da benzer bir dijital iletişim aracı kullanarak otel rezervasyonumuzu yapıyor, tatile gittiğimiz bölgede görülmeye değer yerler neresi, nerede ne yemeliyiz planlarını yapıyorsak artık Türkiye 2016 yılı verilerine göre aktif olarak internet kullanan 41 milyon kişi de aynı aramaları yapıyor.

Kütahya Tasarım sahip olduğu onlarca referans, tecrübe ve 7/24 anında destek yetileri ile dijitalleştiğimiz bu günlerde internette en iyi şekilde tanıtımını yapıyor.

Bizi seçen onlarca müşteri ve referans tesadüf olamaz.

İş Akışımız

İhtiyaç Tespiti

Marka kimliğiniz, portföyünüz ve iş potansiyeliniz hakkında detaylı bilgiler topluyor ardından bu bilgileri analiz ediyor ve tam ihtiyacınızı tespit ediyoruz.

Uygulama

Seçiminizi, ihtiyaçlarınız ve teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak hazırlıyor ve geliştiriyoruz. Uygulamaya almadan önce son bir görüşme yapıyoruz isterseniz bu aşamada bile diğer seçeneğe geri dönebilirsiniz.

Eşsiz Seçenekler

İhtiyacınızı karşılamak için sizi tek bir seçeneğe bağlı/mecbur bırakmıyoruz. En az iki yaratıcı fikir ile karşınıza çıkıyoruz ve bu fikirleri elle tutulur, gözle görülür hale getiriyoruz. Seçimi size bırakıyoruz.

Sonuç

Uygulamadan sonraki aşamada ortaya çıkardığımız ürünü memnuniyet, sadakat, hit, karlılık analizlerinden geçiriyor ve sonuçlarını sizinle paylaşıyoruz. Çünkü sizi de işinizi de seviyor, saygı duyuyoruz.